Предмет: Физика,
автор: clanspuk
ДАМ 35 БАЛЛОВ ЗА 1 ЗАДАЧУ!СРОЧНО!
1)Автомобіль, маса якого, 14т, рухається рівномірно. Визначити силу тяги, якщо коефіцієнт опору рухові становить 0.02
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
2800 H
Пояснення: F=uxmxg
14 т = 14 000 кг
F=0,02×14000×10 = 2800 H
F= 2800 H
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: vikakuzmenko838
Предмет: Информатика,
автор: davidrobobot
Предмет: Физика,
автор: konovaldany1
Предмет: Русский язык,
автор: smailov2030203