Предмет: Химия,
автор: won666
Який об’єм вуглекислого газу та яка маса води утвориться при взаємодії 64г метанолу з киснем?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Пар спалюванні 9.2г етанолу вуглекислый газ утворяется в объееме равном 9.2г ×(13молекул О2/6 молекул С2Н5ОН)=20,88 граммаСО2
Автор ответа:
1
Ответ:
дивись нижче
Объяснение:
об'ем = 9,2 г
маса води утвориться при взаємодії 64г метанолу з киснем = 9.2г ×(13молекул О2/6 молекул С2Н5ОН)=20,88 граммаСО2
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: arskryt225
Предмет: Информатика,
автор: mukannadia29
Предмет: История,
автор: manka7380
Предмет: Физика,
автор: yfgdghddfhu