Предмет: Математика, автор: tim0thy

хеееелп плииииииизззз!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Розв’язати задачу.
Купили 3,8 кг вишень по 2,18 гривні за кілограм і
5,4 кг суниць по 1,85 грн. за кілограм. За які
фрукти заплатили більше і на скільки?

Ответы

Автор ответа: poliesh169
1

Ответ:

1)3,8*2,18=8,284

2)5,4*1,85= 9,99

3)9.99-8,284= 1,706(на стільки)

за суниці заплатили більше

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: qwertykoval