Предмет: Математика,
автор: tim0thy
хеееелп плииииииизззз!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Розв’язати задачу.
Купили 3,8 кг вишень по 2,18 гривні за кілограм і
5,4 кг суниць по 1,85 грн. за кілограм. За які
фрукти заплатили більше і на скільки?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1)3,8*2,18=8,284
2)5,4*1,85= 9,99
3)9.99-8,284= 1,706(на стільки)
за суниці заплатили більше
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: qwertykoval
Предмет: Английский язык,
автор: erkenazkadirhan99
Предмет: Математика,
автор: zaikavlad401
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: medvedam2007