Предмет: Физика,
автор: boyarchukkosta
Яке прискорення вільного падіння в космічному кораблі, що знаходиться на висоті, яка дорівнює чотирьом радіусам Землі?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
вот тобі і відповідь
Объяснение:
Приложения:

soneachka1:
поміняй число на 4 та підставь значення
Автор ответа:
0
Ответ: 0,39м/с²
Объяснение:
Дано:
G=6,67*10⁻¹¹Н*м²/кг²
Mз=5,97*10²⁴ кг.
Rз=6371кг=6371000м
h=4Rз=4*6371000м
-------------------------
g-?
g=G*Mз/(Rз+h)², где:
G-гравитационная постоянная;
Mз-масса Земли;
Rз-радиус Земли;
h-высота над уровнем Земли.
g=6,67*10⁻¹¹*5,97*10²⁴/(6371000+4*6371000)²=0,39м/с²
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Renata467
Предмет: История,
автор: ssswyqga
Предмет: Другие предметы,
автор: moshkovoitenko
Предмет: Математика,
автор: ipadkakipad
Предмет: История,
автор: bojkoviktoria46