Предмет: Физика, автор: ilyatkach384

СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!! Визначте потужність споживаного струму, якщо дві однакові лампи, розраховані на потужність 60 Вт і напругу 220 В, ввімкнути в мережу паралельно.​

Ответы

Автор ответа: papelde44
2

Ответ:

59,4 Вт

Объяснение:

I = P / U = 60 Вт / 220 В = 0,27 А

P = U * I = 220 В * 0,27 А = 59,4 Вт

Автор ответа: vpterwerty
0
P=60Вт
U=220В
P=IU
I=P/U=60/220=0,27А
P=IU=0,27*220=60Вт
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: msfarsi
Предмет: Английский язык, автор: dianapetrenko59