Предмет: Физика, автор: lenaaaaa18

По капілярній трубці вода підніметься на висоту 80 мм. На яку висоту підніметься спирт по тій самій капілярній трубці? Густина спирту 790 кг/м^3

СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА

Ответы

Автор ответа: vpterwerty
0
h1=80мм=0,08м
p(густина воды)=1000кг/м3
p(густина спирту)=790 кг/м3
h2-?
P=pgh1=1000*10*0,08=800 Па
P=pgh2=800=790*10*h
h=800/7900=0,1м или же 100мм чтобы было понятно
Но зыаписывать надо 0,1м как в СИ
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: folzikminecraft