Предмет: Биология,
автор: darina6574
Мінімальна концентрація цукру ( молекулярна формула сахарози С12Н22О11 ), що створює відчуття солодкого смаку, становить 0,01 моль/л. Полічіть і вкажіть, скільки грамів цукру потрібно розчинити в склянці чаю (200 мл), щоб відчути смак солодкого.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: Необхідно розчинити 0.684 г цукру в 200 мл чаю, щоб відчути солодкий смак.
Объяснение:
Молекулярна маса цукру (сахарози) С12Н22О11 = 12×12 + 22×1 + 11×16 = 342 г/моль.
Мінімальна кількість цукру, необхідна для відчуття солодкого смаку, може бути визначена з допомогою молярної концентрації та об'єму розчину чаю:
0.01 моль/л * 0.2 л = 0.002 моль цукру.
Тепер можемо обчислити масу цукру, яка міститься у 0.002 моль:
0.002 моль * 342 г/моль = 0.684 г.
darina6574:
Дякую
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: olgapanchenko98
Предмет: Математика,
автор: binalievasofia049
Предмет: Английский язык,
автор: dzumanalievavalira
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: GY20