Предмет: Окружающий мир, автор: akusluca

інформація про чорні і білі дири (срочно даю 25 балів)​

Ответы

Автор ответа: sever0000
0

Ответ:

Чорна діра - це область простору, в якій притягнення величезної маси створює таку сильну гравітаційну силу, що жодне світло не може з нього вийти. Чорні діри можуть виникати в результаті катастрофічного колапсу зір або інших об'єктів з великою масою. У них велика маса сконцентрована в дуже маленькому об'ємі, що викликає сильну кривизну простору-часу. У центрі чорної діри знаходиться сингулярність - область з надзвичайною густотою та температурою, де фізичні закони вже не працюють.

Біла діра - теоретичний об'єкт, який вважається дуальним до чорної діри. Біла діра - це область, з якої виходять тільки частинки, і в яку не може потрапити нічого ззовні. За теорією, білі діри мають існувати як результат космічних вибухів, таких як Большой взрыв. Проте білі діри є лише теоретичними об'єктами, оскільки їх існування не було підтверджено експериментально.

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: nikoladyachenko008
I I II II Завдання Приготуйте 40 г водного розчину натрій хлориду(солі) з масовою часткою солі NaCl 5% Приготуйте iз 10 г цукру водний розчин з масовою часткою цукру 10% Завдання m (p-Hy), m (солі), г Г m(цукру) Виконання роботи 1. Визначте масу зазначеної солі та об'єм води, якi необхiднi для приготування розчину (густина води 1 г/мл). Результати обчислень запишіть у таблицю: m (води), г V (води), МЛ w (солі), % (Перегляньте вiдео за посиланням) 2. Пригадайте правила зважування. Зважте на техно-хімічних терезах обчислену масу (наважку) солі, або відміряйте необхідну кількість солі чи цукру чайною ложкою ( 1 ч.л. = 5 г) 3. Зважену сіль (або цукор) висипте у склянку або колбу. 4. Пригадайте правила вимірювання рідин. Відміряйте за допомогою мірного циліндра обчислений об'єм дистильованої води та вилийте його в стакан або колбу з наважкою солі. 5. Перемішайте вмiст хiмiчного стакану або колби скляною паличкою до повного розчинення солі. 6. Зробіть висновки щодо набутих практичних навичок, необхідних при приготуванні розчину.​
Предмет: Химия, автор: kirilltridva