Предмет: Физика, автор: lino4ka0252

Тіло масою 3 кг падає в повітрі з прискоренням 8 м/с2. Визначити силу опору повітря.
Срочно

Ответы

Автор ответа: strivan08
1

Відповідь:6Н

Пояснення:Тіло масою 3 кг. падає в повітрі з прискоренням 6 м/с2. Нам потрібно визначити силу опори повітря.

a = 8 м/с²

g = 10 Н/кг

m = 3 кг

F = ?

mg-F(повтора) = ma

F = (g-a)m

F = (10-8)3 = 6 H

Відповідь: 6 Н

Похожие вопросы