На скільки видовжиться пружина жорсткістю 100 Н/м, якщо до неї підвісили тіло масою 100г? Помогите пожалуйста, дам 25 балов!
Ответы
Ответ:
пружина видовжиться на 9,8 мм.
Объяснение:
Для вирішення задачі використовуємо закон Гука:
F = kx,
де F - сила, що діє на пружину, k - її жорсткість, x - видовження пружини.
Ми знаємо, що k = 100 Н/м (ньютон на метр), а також масу тіла, яке підвісили до пружини - m = 100 г = 0,1 кг.
Сила, що діє на пружину, залежить від ваги тіла:
F = mg,
де g - прискорення вільного падіння, приймаємо його рівним 9,8 м/с².
F = 0,1 кг * 9,8 м/с² = 0,98 Н.
Тепер можемо знайти видовження пружини:
F = kx,
x = F/k = 0,98 Н / 100 Н/м = 0,0098 м = 9,8 мм.
Отже, пружина видовжиться на 9,8 мм.
пружина видовжиться на 9,8
використовуємо закон Гука
F = kx,
де F - сила, що діє на пружину, k - її жорсткість, x - видовження пружини.
Ми знаємо, що k = 100 Н/м (ньютон на метр), а також масу тіла, яке підвісили до пружини - m = 100 г = 0,1 кг.
Сила, що діє на пружину, залежить від ваги тіла:
F = mg,
де g - прискорення вільного падіння, приймаємо його рівним 9,8 м/с².
F = 0,1 кг * 9,8 м/с² = 0,98 Н.
Тепер можемо знайти видовження пружини:
F = kx,
x = F/k = 0,98 Н / 100 Н/м = 0,0098 м = 9,8 мм.
Відповідь: пружина видовжиться на 9,8 мм.