Предмет: Химия,
автор: romansamson777
Даю 100 балів. Будь ласка допоможіть
Приложения:

rx250169:
ти ж брехло ти даєш 50 а не 100
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
1)
а) Платина - Pt
б) Гідроген - H
в) Магній - Mg
2) III I II II IV II
NH3 NO NO2
3) Cr2O3 CH4 CO2
4) FeSO4 + 2KOH → Fe(OH)2 + K2SO4
5) 8Al + 3Fe3O4 → 9Fe + 4Al2O3
6)
Mr(Na2SO3) = Ar(Na) * 2 + Ar(S) + Ar(O) * 3 = 23 *2 + 32 + 16 * 3 = 126
w(Na) = Ar(Na) * n /Mr(Na2SO3) * 100 % = 23 * 2/126 * 100% = 36,51%
w(S) = Ar(S) * n /Mr(Na2SO3) * 100 % = 32/126 * 100% = 25,4%
w(O) = Ar(O) * n /Mr(Na2SO3) * 100 % = 16 * 3/126 * 100% = 38,09%
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: embakense70
Предмет: Геометрия,
автор: polina25779
Предмет: Физика,
автор: illasilenko93
Предмет: Геометрия,
автор: taranov981143