Предмет: Физика,
автор: olplr5691
Хелп.
Рівень рідини у бочці дорівнює 4 м. Обрахуйте густину рідини, якщо вона створює тиск на дно бочки 28 кПа.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
h=4м
P=28кПа=28000Па
Так как в одном кПа-ле тысячи Паскалей
g= 10 м/с^2
p(ро)-плотность-?
P=pgh=p=P/gh=28000/40=700 кг/м^3
h=4м
P=28кПа=28000Па
Так как в одном кПа-ле тысячи Паскалей
g= 10 м/с^2
p(ро)-плотность-?
P=pgh=p=P/gh=28000/40=700 кг/м^3
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Qafurhebibov
Предмет: Английский язык,
автор: saanbur
Предмет: География,
автор: mojang12345
Предмет: Математика,
автор: Jdnwjch
Предмет: Биология,
автор: pro4213