Предмет: Физика,
автор: jghjbhhhggghv3456
Визначити коефіцієнт поверхневого натягу рідини, якщо сила величиною 0,058 Н діє на ділянці завдовжки 2 м.
Ответы
Автор ответа:
2
F=0,058H
l=2м
σ-?
Решение:
σ=F/l=0,058/2=0,029Н/м
l=2м
σ-?
Решение:
σ=F/l=0,058/2=0,029Н/м
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: aitkojanova92
Предмет: Математика,
автор: azharsamigolla
Предмет: Физика,
автор: oryngali55
Предмет: Физика,
автор: masha201738
Предмет: Алгебра,
автор: Ve1l