Предмет: Физика,
автор: olplr5691
ХЕЛП СРОЧНО 50 БАЛІВ ДАЮ
Тіло, яке має основу площею 0,3 м² створює на опору силу тиску 600 Н. Знайдіть тиск на опору.(2
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 2кПа
Объяснение:
Дано:
S=0,3м²
F=600Н
--------------
р-?
Cогласно закона Паскаля:
р=F/S, где:
р-давление;
F-сила давления;
S-площадь опоры.
р=600/0,3=2000Па=2кПа
radeckijbogdan00:
Пр
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: darina251211
Предмет: География,
автор: aido4kaa
Предмет: Математика,
автор: klevakinvlad24
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: martynyukangelina79