Предмет: Физика, автор: Dasha5d5

Знайти Архімедову силу , що діє на тіло об’ємом 5000 см3 у воді.
!!!!!!!!!!!!

Ответы

Автор ответа: flsa83934
1

Ответ:

Ответ:

1) 50 000 H

Объяснение:

ДАНО

V = 5 м³ - объём тела

ρв = 1000 кг/м³ - плотность воды

g = 10 Н/кг - ускорение свободного падения

НАЙТИ

Fарх - ? - архимедова сила

РЕШЕНИЕ

Fарх = ρв · g · V

-------------------------------------

Fарх = 1000 · 10 · 5 = 50 000 (H)

Автор ответа: MidnightMirage
1

Ответ:

Для знаходження Архімедової сили, необхідно використовувати формулу:

F = ρ * g * V

де:

F - Архімедова сила (в ньютонах)

ρ - густина рідини (в кілограмах на кубічний метр)

g - прискорення вільного падіння (приймається рівним 9,81 м/с²)

V - об'єм тіла, зануреного в рідину (в кубічних метрах)

Спочатку, необхідно перевести об'єм тіла в кубічні метри:

5000 см³ = 5 * 10^-3 м³

Далі, визначимо густину води. За стандартних умов, густина води становить близько 1000 кг/м³.

Таким чином, підставляючи відомі значення в формулу, отримуємо:

F = 1000 кг/м³ * 9,81 м/с² * 5 * 10^-3 м³

F = 49,05 Н

Отже, Архімедова сила, що діє на тіло об'ємом 5000 см³ у воді, дорівнює близько 49,05 Н.

Похожие вопросы