Предмет: Физика,
автор: Аноним
СРОЧНООО!!!! Рівень рідини у бочці дорівнює 4 м. Обрахуйте густину рідини, якщо вона створює тиск на дно бочки 28 кПа.
Ответы
Автор ответа:
1
Дано : Розв'язок
g = 10 H/кг - р = ρgh
h = 4 м - ρ = p/gh
p = 28 кПа = 28000 Па - ρ = 28000 Па : (10 Н/кг * 4 м) = 700 кг/м³
---------------------------------------
ρ - ? -
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: Ponponponpon1
Предмет: Английский язык,
автор: nastxwu
Предмет: Литература,
автор: xlude
Предмет: Математика,
автор: anastasiabrel222