Предмет: Химия,
автор: lapinvlad8300
Розв’язати задачі.
1.Визначте масову частку цукру у чашці чаю, якщо маса води становить 300г, а маса цукру – 30г.
2.Обчисліть масу розчину солі у якому міститься 100г солі. Масова частка солі становить 15%.
3.Яка маса соди міститься у розчині соди масою 400 г, якщо масова частка соди становить 25%?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
1)
m(р-ну) = m(води) + m(цукру) = 300 + 30 = 330 г
w(цукру) = m(цукру)/m(р-ну) * 100% = 30/330 * 100% = 9,1%
2)
m(р-ну) = m(солі)/w(солі) * 100% = 100 : 15% * 100% = 666,6 г
3)
m(соди) = m(р-ну) * w(соди) : 100% = 400 * 25% : 100% = 100 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: sofiyafediaieva
Предмет: Английский язык,
автор: simonyanarmine55
Предмет: Английский язык,
автор: koskinaviktoria21
Предмет: Українська мова,
автор: alya3048
Предмет: Алгебра,
автор: tana1975975