ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ НУЖНО
ТРЕБА РОЗТАІИТИ РОЗДІЛОВІ ЗНАКИ
У кожного місяця так повелося з давнини є свої основні свята які стосуються певної пори року. Січень славиться трьома святами Різдвом Новим Роком і Водохрещем. Лютий може похвалитися лише одним стрітенням що припадає на середину місяця п’ятнадцяте лютого.
В Україні це свято завжди відзначали. Селяни в цей урочистий день здебільшого не працювали й уважно спостерігали за погодою , бо лютий до березня в гості приїжджає , щоб на стрітення зими з весною зустрітися. Народні прикмети попереджали хто з них у цей день переборе такою і буде погода до початку березня.
У народній уяві зима це стара баба в полатаному сірому кожушку поношених шкарпетках і дірявій хустині поточеній мишами через дірки якої стирчать сиві пасма волосся. За скрученими плечима в неї теліпається напівпорожня торбина , а в руках пощерблене горнятко наповнене льодом. Саме такою зима на стрітення виходить на зустріч весні привабливій дівчині. У неї нова помережана різнокольоровими узорами сорочка та зелена плахта у руках серп і жмут збіжжя. Саме ця зустріч і була взята за основу народної назви стрітення.
Ответы
Відповідь:
У кожного місяця так повелося з давнини є свої основні свята, які стосуються певної пори року. Січень славиться трьома святами Різдвом, Новим Роком і Водохрещем. Лютий може похвалитися лише одним стрітенням, що припадає на середину місяця - п’ятнадцяте лютого.
В Україні це свято завжди відзначали. Селяни в цей урочистий день здебільшого не працювали й уважно спостерігали за погодою , бо лютий до березня в гості приїжджає , щоб на стрітення зими з весною зустрітися. Народні прикмети попереджали, хто з них у цей день переборе такою і буде погода до початку березня.
У народній уяві зима - це стара баба в полатаному сірому кожушку, поношених шкарпетках і дірявій хустині, поточеній мишами, через дірки якої стирчать сиві пасма волосся. За скрученими плечима в неї теліпається напівпорожня торбина , а в руках пощерблене горнятко, наповнене льодом. Саме такою зима на стрітення виходить на зустріч весні привабливій дівчині. У неї нова помережана різнокольоровими узорами сорочка та зелена плахта, у руках серп і жмут збіжжя. Саме ця зустріч і була взята за основу народної назви - стрітення.