Предмет: Математика,
автор: alinaivanova30006
За 2 кг цукерок одного виду заплатили стільки, скільки за 3,5 кг цукерок другого виду. Яка ціна кожного виду цукерок, якщо 1 кг цукерок першого виду на 12 грн дорожчий за 1 кг цукерок другого виду?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:1 кг цукерок другого виду коштує 16 грн, а 1 кг цукерок першого виду коштує 28 грн (оскільки ціна на 12 грн вища за ціну другого виду).
Покрокове пояснення:
Позначимо ціну 1 кг цукерок другого виду через x. Оскільки 1 кг цукерок першого виду на 12 грн дорожчий за 1 кг цукерок другого виду, то ціна 1 кг цукерок першого виду становить x+12.
За 2 кг цукерок першого виду заплатили (x+12)*2 грн.
За 3,5 кг цукерок другого виду заплатили x*3,5 грн.
За обидва види цукерок заплатили одну і ту ж суму, тому можемо записати рівняння:
2(x+12) = 3.5x
2x + 24 = 3.5x
24 = 1.5x
x = 16
Отже, 1 кг цукерок другого виду коштує 16 грн, а 1 кг цукерок першого виду коштує 28 грн (оскільки ціна на 12 грн вища за ціну другого виду).
12maz1223:
??
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: arianamedetova12345
Предмет: География,
автор: korobkoulana83
Предмет: Другие предметы,
автор: v8570307
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: andrey269760