Предмет: Физика,
автор: kovalenkomiroslav
На якій глибині в морі тиск буде становити 50 кПа
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
14,93
Объяснение:
Тиск у воді збільшується на 1 атмосферний тиск (101.325 кПа) кожні 10 метрів глибини. Отже, щоб знайти глибину, на якій тиск становитиме 50 кПа, необхідно відстань між поверхнею води і цією глибиною розділити на 10 метрів і додати 1:
(50 кПа + 101.325 кПа) / 101.325 кПа/атмосфера = 1.493 атмосфер
1.493 * 10 метрів = 14.93 метрів
Отже, тиск становитиме 50 кПа на глибині близько 14,93 метрів у воді. Варто зазначити, що це приблизний розрахунок, оскільки тиск у воді може коливатися в залежності від температури, солоності та інших факторів.
Автор ответа:
3
Объяснение:
Дано:
р= 50 кПа=50000 Па
ро(густина) = 1030 кг/м³ h=p/po'g
h=50000/ 1030*10≈4,85м
g=10 Н/кг
h-?
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: pomrttolimo
Предмет: Математика,
автор: xaitaniran91
Предмет: Английский язык,
автор: kapranvladimir01
Предмет: Русский язык,
автор: dmatasov93
Предмет: История,
автор: conakgubbvy