Предмет: Химия,
автор: User12552
терміново!!!
Обчисліть об'єм газу (н.у.), що утвориться в результаті повного розкладання вапняку СаСО3, масою 300 г з масовою часткою домішок 16%.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(CaCO3) = 300 г
w(домішки) = 16%
Найти: V(CO2) - ?
Знайдемо масу чистого вапняку:
m(CaCO3) = m(CaCO3) * ( 100% - w(домішки)) : 100% =
= 300 * 0,84 = 252 г
Складемо РХР:
252г х л
CaCO3 => CaO + CO2
n= 1 моль n = 1 моль
М = 100г/моль Vm = 224 л/моль
m = 100 г V = 22,4 л
V(CO2) = 252 * 22,4 : 100 = 56,45 л
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Окружающий мир,
автор: polino4ka00253
Предмет: Геометрия,
автор: anonn55
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: cupenkovavarvara