Предмет: Физика,
автор: antschnk9
Визначте масу бензину, яку споживає двигун мопеда потужністю 0,88 кВт протягом 0,5 год, якщо ККД двигуна становить 19%.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Дано:
Р=0,88 кВт=880 Вт;
t=30 мин=30*60=1800 с;
n=0,19.
Знайти mб.
Рішення.
n=Aкор/Qповн; Акор-корисна робота, яку виконує двигун.
Акор=Р*t; Qповн-кількість теплоти, яка виділяється у двигуні, при виконанні роботи; Qповн=qб*mб, де qб-питома теплота згоряння бензину, qб=46*10^6 Дж/кг.
Тоді n=P*t/mб*qб, звідси mб=Р*t/n*qб=880*1800/0,19*46*10^6=0,181 кг=181 г.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: laguskakva01
Предмет: Химия,
автор: efremovalex2011
Предмет: Английский язык,
автор: emiltahmazov793
Предмет: Английский язык,
автор: ofijdidjd