Предмет: Химия,
автор: katryna1
Помогите, срочно! Оочень нужно!!!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
w(Н) = 20% = 0,2
D(О₂) = 0,94
Знайти: CxHy - ?
Знайдемо масову частку Карбону:
w(С) = 100% - w (Н) = 100% - 20% = 80% = 0,8
Знайдемо молярну масу вуглеводню:
m(CxHy) = D(О₂) * М(О₂) = 0,94 * 32 = 30 г/моль
Знайдемо кількість С і Н в сполукі:
n(С) = w(C) * m(CxHy) / М(С) = 0,8 * 30 /12 = 2 моль
n (Н) = w(Н) * m(CxHy) / М(Н) = 0,2 * 30 /1 = 6 моль
n(С) : n (Н) = 2 : 6
Отже формула C₂H₆ - етан
katryna1:
Дуууже дякую)))) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Xymi
Предмет: Обществознание,
автор: katarinakhalimova7
Предмет: История,
автор: fedonukluka08
Предмет: Литература,
автор: duyxsuxux
Предмет: Биология,
автор: lennaa52