Предмет: Физика,
автор: nevachzno
Провідник має довжину 10 м і опір 20 Ом. На скільки метрів треба збільшити довжину цього дроту, щоб отримати провідник з опором 150 Ом?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Довжину дроту треба збільшити у 150/20=7,5 разів.Тоді його довжина буде 10*7,5=75 м, тобто збільшиться на 75-10=65 м.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: vovkaratkevich
Предмет: Алгебра,
автор: megaREY
Предмет: Математика,
автор: nataliasavluk17
Предмет: География,
автор: KirillNikitin765