Предмет: Химия, автор: 24197424t

Обчислити масу атомів Оксигену, що міститься в фосфор (V) оксиді масою 200 г.​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(P2O5)=200г

Найти: m(O)-?

M(Р2О5) = 31 * 2 + 16 * 5 = 142 г/моль

М(O) = 16 г/моль

Знайдемо кількість речовини оксиду фосфору (V)

n(Р2О5) = m(P2O5) /M(P2O5) = 200/142 = 1,41 моль

В 1 молі оксиду міститься 5 моль О, тоді у 1,41 моль буде у 5 разів більше О

n(O) = 5 * 1,41 = 7,05 моль

Знайдемо масу атомів Оксигену

m(O) = n(О) * М(О) = 7,05 * 16 = 112,8 г

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sosiso4ka195
Предмет: Математика, автор: arikparfenov937