Предмет: Химия, автор: alexostapchenko2020

Яку масу солі і води потрібно взяти для приготування 350г розчину з масовою часткою цукру 25%?
Помогите ,пожалуйста , дам 25 балов!​

Ответы

Автор ответа: dobriakua
6

Дано:

m р-ну(цукру) = 350 г

ω(цукру) = 25%

Знайти:

m(цукру) - ?

m(води) - ?

Розв'язання:

1) m(цукру) = ω * m р-ну / 100% = 25% * 350 / 100% = 87,5 г;

2) m(води) = m р-ну(цукру) - m(цукру) = 350 - 87,5 = 262,5 г.

Відповідь: Маса цукру становить 87,5 г; води - 262,5 г.


alexostapchenko2020: Дякую!
Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: ismbanderafromupa