Предмет: Физика,
автор: yyxuuz
При стисканні пружини виконано роботу А = 60 Дж. Відомо, що
жорсткість пружини k = 3 кН/м. На скільки Δх стиснено пружину? Написать Дано, решение формулой
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
A = 60 дж
k = 3 кН/м
Найти: На скільки Δх стиснено пружину = ?
Решение:
Робота, яку виконує сила при стисканні пружини, виражається формулою:
A = (1/2)kΔx^2,
де k - жорсткість пружини, Δx - зміщення пружини відносно початкового положення.
Підставляємо дані:
60 = (1/2) * 3000 * Δx^2
(боk = 3 кН/м = 3000 Н/м)
Розв'язуємо рівняння відносно Δx:
Δx^2 = 60 / (1/2*3000)
Δx^2 = 0,04
Δx = ±√0,04
(бо мже бути як стискання, так і розтягнення пружини)
Δx = ±0,2 м
Отже, пружина стиснута на 0,2 м.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: ilyapopori
Предмет: Українська мова,
автор: licmannazar4ik
Предмет: Геометрия,
автор: topped77777
Предмет: История,
автор: 9jovcyrvg