Предмет: Физика,
автор: ishchenkovaleeentina
5. Швидкість автомобіля масою 1,5 т за 10 с збільшилась від
54 км/год до 72 км/год. Визначити силу, що діяла на
автомобіль, якщо рух автомобіля рівноприскорений.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
750Н
Объяснение:
Дано
V0 = 15 m/s
v = 20 m/s
t = 10c
m = 1500kg
F ?
__________________________________
F = ma
a = (v-v0)/t
F = m(v-v0)/t = 7500/10 = 750Н
ishchenkovaleeentina:
Спасибі,можеш 6завдання рішити ?
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: gipertabletka2012
Предмет: Биология,
автор: ylyazador
Предмет: Литература,
автор: Flashsnows
Предмет: Химия,
автор: alimailxxx