Предмет: Физика,
автор: skilfulgenius
Тіло масою 800 г лежить на похилій площині, яка утворює з горизонтом кут 30%. Яку мінімальну силу слід прикласти до цього тіла, щоб утримувати його від зісковзування? Коефіцієнт тертя тіла об поверхню похилої площини дорівнює 0,2.
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
Объяснение:
α = 30
u = 0,2
m = 0,8kg
_______________________
1) позначемо всі сили на малюнку, побудуємо координати відносно центру тіла
2) запишемо рівння проекцій для осі х х = mg sin α- F тер
3) запишемо рівння проекцій для осі y y = 0 - mg cos α + N
4) запишемо у скалярному виді ma = mg sin α - F тер та N= mg cos α
5) F тер = uN отже ma = mg sin α - u mg cos α = 4 - 8sqrt(3)/15 H
F мін = F - uN = F - u mg cos a = 3H
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: gmedvedovskaa
Предмет: Математика,
автор: atymoshenko
Предмет: Английский язык,
автор: veronikasuprun11
Предмет: Українська мова,
автор: Lesmak
Предмет: Алгебра,
автор: zaripovaiizat666