Предмет: Математика,
автор: anna253571
Решения задачи
Купили 2 кг печива та 3,2 кг цукерок і заплатили 49,52 грн. скільки коштує 1 кг цукерок, якщо 1 кг печива коштує 7,8 грн?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Пошаговое объяснение:
1) 7,8*2=15,6 (гривен) - стоило 2 кг печенья
2) 49,52-15,6=33,92(гривен) стоит 3,2 кг Цукерок
3) 33,92/3,2=10,6(гривен) стоит 1 кг цукерок
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: cofrocifro
Предмет: История,
автор: lana23499
Предмет: Литература,
автор: sdasa2821
Предмет: Алгебра,
автор: zaripovaiizat666
Предмет: Русский язык,
автор: dyachenko7411