Предмет: Математика, автор: anna253571

Решения задачи
Купили 2 кг печива та 3,2 кг цукерок і заплатили 49,52 грн. скільки коштує 1 кг цукерок, якщо 1 кг печива коштує 7,8 грн?​

Ответы

Автор ответа: allas2
1

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 7,8*2=15,6 (гривен) - стоило 2 кг печенья

2) 49,52-15,6=33,92(гривен) стоит 3,2 кг Цукерок

3) 33,92/3,2=10,6(гривен) стоит 1 кг цукерок

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: zaripovaiizat666