Предмет: Українська мова, автор: ythe2566

За 5 кг яблук бабуся заплатила 62,5 грн. Скільки гривень коштуе 9 кг яблук?
Допоможіть будь ласка з задачею​

Ответы

Автор ответа: pupil7v455
1

Ответ:

9яблук коштує 112,5грн.

 тобто 10 яблук це 62,5+62,5 (5кг+5кг) це 125грн

125грн : 10кг = 12,5 (1кг) 12,5•9=112,5

 ВІДПОВІДЬ: 112,5ГРН

Объяснение:

Похожие вопросы