Предмет: Українська мова,
автор: ythe2566
За 5 кг яблук бабуся заплатила 62,5 грн. Скільки гривень коштуе 9 кг яблук?
Допоможіть будь ласка з задачею
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
9яблук коштує 112,5грн.
тобто 10 яблук це 62,5+62,5 (5кг+5кг) це 125грн
125грн : 10кг = 12,5 (1кг) 12,5•9=112,5
ВІДПОВІДЬ: 112,5ГРН
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: sdasa2821
Предмет: Английский язык,
автор: manarbekomar8
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: stasgyrest
Предмет: География,
автор: КВОстролистаяКВ