Предмет: Физика, автор: kristinkademhenko

9. На скільки видовжиться пружина жорсткістю 40н/м, якщо до неї підвісили тіло масою 200кг? 10 * Яка сила діє на порожній алюмінієвий куб з довжино​

Ответы

Автор ответа: persona22829
0

Ответ:

50м

Объяснение:

k=40 H/;

m=200 кг;

x    ?    x=mg/k=200*10/40=50 м

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: ghgda
Предмет: Українська мова, автор: core68
Предмет: Русский язык, автор: khasanovasafiya