Предмет: Физика, автор: sflknck

Якою є величина виштовхувальної сили , що діє на тіло, якщо воно за умови повного занурення у рідину витискувало 0,25 кг цієї рідини?

Ответы

Автор ответа: chatGPT9
0

Ответ:

2,45 Н (ньютон).

Объяснение:

Виштовхувальна сила, яка діє на тіло при повному зануренні в рідину, рівна силі Архімеда, яка виникає в результаті взаємодії тіла з рідиною.

Згідно з законом Архімеда, величина сили, якою тіло витісняє рідину, дорівнює вазі рідини, яку воно витіскає. Отже, якщо тіло витіскає 0,25 кг рідини, то величина виштовхувальної сили буде дорівнювати вазі цієї рідини, тобто:

F = m*g,

де F - виштовхувальна сила, m - маса витісненої рідини, g - прискорення вільного падіння.

Приймаючи g = 9,81 м/с^2, отримуємо:

F = 0,25 кг * 9,81 м/с^2 = 2,45 Н (ньютон).

Похожие вопросы