Предмет: Физика,
автор: Pidgyznuk
Завдання 6. Чому дорівнює загальна сила тиску, що діє на дайвера, який занурився на глибину 15 м під воду? Площа поверхні тіла дайвера - 1,5 м². Атмосферний тиск нормальний.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
231750 H
Объяснение:
h=15 м;
S=1,5 м²;
F ? F=p*S=ρ*g*h*S=1030*10*15*1,5=231750 H.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Sofiasst
Предмет: География,
автор: tolganaishoranova
Предмет: Биология,
автор: sofyusipchuk
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: DIANAKIMKOREANKA
Предмет: Математика,
автор: voroninegor2007