Предмет: Физика, автор: m24124789

Визначити силу тяжіння, яка діє на тіло масою 1 т на висоті 1000 км над Землею. Маса Землi 6*10^24 кг, радіус Землі - 6400 км.​

Ответы

Автор ответа: persona22829
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

M = 6*10^24kg

R = 6400000m

m = 1000kg

h = 1000000m

_____________________________________

F = GmM/(R+h)^2 = 6.67*10^-11*1000*6*10^24/(6400000 +1000000 )^2 = 7308 Н

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: rinchicc
Предмет: Немецкий язык, автор: agafonovaafina026
Предмет: Математика, автор: Xorowicm