Предмет: Литература, автор: mateimlg

Завдяки яким якостям характеру подорожньому вдалося подолати обставини у яких він опинився (оповідання Д. Лондона “Жага до життя”)

Ответы

Автор ответа: sergiy342156
2

Ответ:

Примерно как то так:

Объяснение:

У оповіданні Джека Лондона "Жага до життя" головний герой - бездомний подорожній - має декілька якостей характеру, завдяки яким він вдалося подолати обставини, в яких він опинився:

Невгамовність: Подорожній не здається і не втрачає надії, навіть коли йому здається, що ситуація безвихідна. Він продовжує шукати шляхи виживання та шанси на краще майбутнє.

Стійкість: Подорожній демонструє надзвичайну стійкість в умовах, які для більшості людей були б непереносними. Він готовий боротися зі всіма труднощами, що виникають на його шляху, і не втрачає свого ентузіазму і наполегливості, навіть коли все йде не за його планом.

Винахідливість: Подорожній вміє думати творчо і знаходити нестандартні рішення для вирішення своїх проблем. Він знаходить незвичайні способи, щоб добути їжу, знайти притулок, вирішити фінансові труднощі та інші проблеми, з якими стикається в житті.

Самостійність: Подорожній має велику самостійність і не залежить від допомоги інших людей, щоб вирішити свої проблеми. Він вірить у свої здібності і знає, що зможе впоратися з будь-якою ситуацією, яка виникає на його шляху.

Прагнення до життя: Подорожній має неймовірне прагнення до життя, яке допомагає йому не здатися перед труднощами і продовжувати йти вперед. Його бажання ви

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: 1179odainic
Будь ласка на сьогодні, даю 100б

- Амброз Бірс, американський письменник і журналіст


Консерватор — державний діяч, закоханий в існуючий безлад, на відміну від ліберала, який прагне замінити його безладом іншого змісту.


- Леонард Левінсон, американський письменник


Консерватор — це людина, яка з надією дивиться в минуле і жалкує про майбутнє.


- Бенджамін Дізраелі, англійський політичний і державний діяч



Якщо ви не ліберал у 25 років, у вас немає серця. Якщо ви не консерватор у 35 років, у вас немає мозку.


-Фрідрих Гайєк, австрійський економіст


Лібералізм — це визначення соціального порядку, який спирається на вільні ринки, на уряд, що обмежений владою законів, та на пріоритети особистої свободи.


- Вінстон Черчилль, державний діяч Великої Британії, письменник


Соціалізм прагне викоренити багатство, лібералізм — бідність. Соціалізм знищує особисту зацікавленість, лібералізм її охороняє. Соціалізм губить підприємництво, лібералізм лише звільняє його від гніту привілеїв... Соціалізм критикує капітал, лібералізм — монополії.


Вроджена вада капіталізму — нерівний розподіл благ; природжена гідність соціалізму — рівний розподіл злиднів.


-Фрідрих Енгельс, німецький підприємець, політичний діяч, філософ, один з основоположників марксизму, друг і соратник Карла Маркса


Соціалізм — стрибок людства із царства необхідності в царство свободи.


Володимир Ленін, російський політичний і державний діяч


Жити в суспільстві й бути вільним від суспільства не можна.


* * *


Комунізм є вища, ніж капіталістична, продуктивність праці добровільних, свідомих, об’єднаних робітників, які використовують передову техніку.


- Йосип Сталін, державний, політичний і військовий діяч СРСР


Пролетарі працюють день і ніч, проте вони залишаються, як і раніше, бідними. Капіталісти не працюють, проте вони багаті. І це відбувається не тому, що пролетарям, ніби-то, бракує розуму, а капіталісти геніальні, — а тому, що капіталісти забирають плоди праці пролетарів, тому що капіталісти експлуатують пролетарів.


- Джон Стейнбек, американський письменник


Соціалізм ніколи не пустить свого коріння в Америці завдяки тому, що бідні бачать себе тут не експлуатованим пролетаріатом, а тимчасово бідуючими мільйонерами.


Володимир Вернадський, філософ українського походження, природознавець, мислитель


Соціалізм заснований завжди на підпорядкуванні особистості благополуччю більшості.


---------------------------------- Запитання та завдання-------------------------------


1. Спробуйте співвіднести авторів наведених висловів, афоризмів з тими напрямами ідеології, які вони представляли.