Предмет: Химия,
автор: ksendziknikita
Визначте, в якій речовині кількість атомів більша в 4,5 г нітроген (IV) оксиду (NO2) чи в 4,5 г пропану (С3Н8)
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
М(NО2)=14+2•16=46г/моль
n(NO2)=m/M=4,5/46=0.098моль
N= 3•n•Na=3•0.098•6.02•10²³= 1.77•10²³ атомів
М(C3H8)=12•3+8•1=44г/моль
n(C3H8)=m/M=4.5/44=0.102моль
N= 11•n•Na=11•0.102•6.02•10²³= 6.75•10²³ атомів
ksendziknikita:
Дякую
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: metrcfan
Предмет: Обществознание,
автор: maksem477628
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: soffichk
Предмет: Математика,
автор: 89638114922angelok
Предмет: Другие предметы,
автор: Khachapuri667