Предмет: Физика, автор: feandry07

Початкова швидкість прямолінійного рівноприскореного руху тіла 8 м/с. Визначте шлях, який пройде тіло за 4 з прискоренням 2,5 м/с2.

Записати відповідь

Ответы

Автор ответа: kiryakrichko07
1
Для розв'язання задачі використовуємо формулу рівноприскореного руху:
S = v0t + (at^2)/2,
де S - пройдений шлях, v0 - початкова швидкість, a - прискорення, t - час.

Підставляємо відомі дані:
v0 = 8 м/с,
a = 2,5 м/с2,
t = 4 с.

Отримуємо:
S = 84 + (2,54^2)/2 = 32 + 20 = 52 м.

Отже, тіло пройде шлях в 52 м за 4 с при прискоренні 2,5 м/с2.
Автор ответа: liftec74
1

Ответ: 52 m

Объяснение:

S=Vot+at²/2

S=8*4 +2.5*4²/2= 32+2.5*8=32+20=52 m

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: kusnirivanka540
Предмет: Литература, автор: maksimlive2