Предмет: Физика,
автор: glist9
помогите пожалуйста Який тиск на підлогу чинить хлопчик вагою 420 Н, коли він стоїть (площа опори 0,04 м2)?
Ответы
Автор ответа:
1
Для розв'язання задачі необхідно скористатися формулою тиску:
P = F / S,
де P - тиск, F - сила, яку діє на площину, S - площа площини.
Знаємо, що сила, яку діє на підлогу, дорівнює вазі хлопчика:
F = 420 Н.
Також відомо, що площа опори дорівнює 0,04 м2:
S = 0,04 м2.
Підставляємо ці значення в формулу тиску:
P = 420 Н / 0,04 м2 = 10 500 Па.
Таким чином, тиск, який чинить хлопчик на підлогу, становить 10 500 Па.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: ppestova0203
Предмет: Алгебра,
автор: xrabic
Предмет: Физика,
автор: katya0020058
Предмет: Русский язык,
автор: daniil7777daniil
Предмет: Геометрия,
автор: Ranixola228yt