Предмет: Физика, автор: dmitrijhodorcenko32

Вантажівка, швидкістю якої була 78 км/год, зупинилась перед світлофором.
Визначте час гальмування вантажівки, вважаючи її рух рівноприскореним
прямолінійним із прискоренням 3 м/с²

Ответы

Автор ответа: allo29212019
1

Відповідь:

Дано:

v = 0

v0 = 78 км/год = 21.67 м/с.

Формула: v = v0 + at  ( v - кінцева швидкість, v0 - початкова швидкість, a - прискорення, t - час гальмування.)

0 = 21.67 м/с + (3 м/с²) * t

t = -21.67 м/с / 3 м/с² = -7.22 с

Відповідь:  вантажівка зупинилась через 7.22 секунди після початку гальмування.

Похожие вопросы