Предмет: Химия,
автор: qowksmj
. Обчислити кількість молекул, що міститься у 4,48 л вуглекислого газу СО2.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
n(CO2)=4,4/44=0,1 моль
N(CO2)=0,1*6,02*10-²³=0,602*10-²³ молекул
Объяснение:
.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: monday06
Предмет: Українська література,
автор: yuleaexxo
Предмет: Биология,
автор: speneinastia
Предмет: Математика,
автор: limontiki
Предмет: Математика,
автор: Аноним