Предмет: Физика,
автор: dedfrost2
1)визначте виштовхувальну силу, яка діє на куб з довжиною ребра 5см у воді
2)Визначте об'єм тіла на яке у воді діє архімедова сила 100Н
ДО ВІВТОРКА, ДАЮ 50 БАЛІВ
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 1,25Н; 0,01м³
Объяснение:
Дано:
а=5см=0,05м
g=10Н/кг
ρ=1000кг/м³
-------------------
Fa-?
Fa=ρgV, где:
ρ-плотность жидкости;
g-ускорение свободного падения;
V-объем куба:
V=a³
Fa=ρ*g*a³=1000*10*0,05³=1,25Н
Дано:
g=10Н/кг
ρ=1000кг/м³
Fa=100Н
-----------------
V-?
Fa=ρgV, где:
ρ-плотность жидкости;
g-ускорение свободного падения;
V-объем тела
Отсюда:
V=Fa/(ρg)=100/(1000*10)=0,01м³
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kirarudaa2
Предмет: Химия,
автор: 09333
Предмет: Русский язык,
автор: kyufjhhduydg
Предмет: Музыка,
автор: 2EIIIHUK