Предмет: Химия, автор: aleksarizer

Порівняйте, в якому зразку міститься більше атомів Гідрогену: у купрум (ІІ) гідроксиді масою 19,6 г чи алюміній гідроксиді масой 11,7 г. Відповідь підтвердити розрахунками (без них задачу буде не зараховано).

Ответы

Автор ответа: denkа
2

Cu(OH)2:

N = n * 6.02 * 10 в 23 степени

n = m / M

n = 19.6 г / 98 г/моль = 0.2 моль

N = 0.2 * 6.02 * 10 в 23 степени = 1.204 * 10 в 23 степени молекул Cu(OH)2. Так как в одной такой молекуле 2 атома водорода, то их общее количество: 1.204 * 10 в 23 степени * 2 = 1.408 * 10 в 23 степени атомов водорода в Cu(OH)2.

Al(OH)3:

N = n * 6.02 * 10 в 23 степени

n = m / M

n = 11.7 г / 78 г/моль = 0.15 моль

N = 0.15 * 6.02 * 10 в 23 степени = 0.903 * 10 в 23 степени молекул Al(OH)3. Так как в одной такой молекуле 3 атома водорода, то их общее количество: 0.903 * 10 в 23 степени * 3 = 2.709 * 10 в степени атомов водорода в Al(OH)3.

В Al(OH)3 больше.

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: max6531