Предмет: Химия,
автор: grygorevadasa
Обчисліть об'єм кисню (н. у.), необхідний для спалювання: а) 0,4 моль гліцеролу; б) 138 г гліцеролу
Ответы
Автор ответа:
0
а) (тиск 1 атм, температура 0 ℃), за яких об'єм 1 моля будь-якого газу дорівнює 22,4 л.
Об'єм кисню, необхідний для спалювання 0,4 моль гліцеролу, дорівнює:
4 моль кисню × 22,4 л/моль = 89,6 л кисню (н. у.)
б) Щоб знайти кількість молей гліцеролу, необхідно розділити масу на молярну масу:
138 г ÷ 92 г/моль = 1,5 моль гліцеролу
Таким чином, для спалювання 138 г гліцеролу необхідно:
1,5 моль гліцеролу × 10 моль кисню/1 моль гліцеролу = 15 моль кисню
Об'єм кисню, необхідний для спалювання 138 г гліцеролу, дорівнює:
15 моль кисню × 22,4 л/моль = 336 л кисню (н. у.)
Об'єм кисню, необхідний для спалювання 0,4 моль гліцеролу, дорівнює:
4 моль кисню × 22,4 л/моль = 89,6 л кисню (н. у.)
б) Щоб знайти кількість молей гліцеролу, необхідно розділити масу на молярну масу:
138 г ÷ 92 г/моль = 1,5 моль гліцеролу
Таким чином, для спалювання 138 г гліцеролу необхідно:
1,5 моль гліцеролу × 10 моль кисню/1 моль гліцеролу = 15 моль кисню
Об'єм кисню, необхідний для спалювання 138 г гліцеролу, дорівнює:
15 моль кисню × 22,4 л/моль = 336 л кисню (н. у.)
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: anna123271
Предмет: Биология,
автор: viktoriapuzinina
Предмет: Геометрия,
автор: Dan170808
Предмет: Математика,
автор: inabat2231
Предмет: Математика,
автор: angelinakiyaeva