Предмет: Физика,
автор: Аноним
1. Об'єм шматка заліза дорівнює 0,2 дм³. Визначте виштовхувальну силу, що діє на нього при провному зануреннi у гас, густина якого 800 КГ 3 M
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 1,6Н
Объяснение:
Дано:
V=0,2дм³=0,0002м³
g=10Н/кг
ρ=800кг/м³
------------------
Fa-?
Fa=ρgV, где:
ρ-плотность жидкости;
g-ускорение свободного падения;
V-объем тела
Fa=800*10*0,0002=1,6Н
stassvlamoiv:
помоги пожалуйста задание у меня в профиле срочно
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: pandaissigma
Предмет: Алгебра,
автор: yalublukiev
Предмет: Українська мова,
автор: plieshkovlad
Предмет: Химия,
автор: zrazbadinov
Предмет: Английский язык,
автор: Batunovaanastasia