Предмет: Физика, автор: qwertyys

Даю 20 балів
1. М'яч кинули горизонтально зі швидкістю 4 м/с. Час падіння 3с. Знайти висоту та дальність м'яча. Прискорення вільного падіння 10 м/с². Зробити малюнок
2.Хлопчик пірнає у воду з крутого берега з горизонтальною швидкістю 5 м/с. Знайти висоту берега, якщо дальність пірнання 6м . g=10 м/с². Зробити малюнок​


555ai555: без рисунков можно?
qwertyys: да

Ответы

Автор ответа: 555ai555
1

Ответ:

Объяснение:

V = 4 м/с

t =  3с

g =  10 м/с²

h = ?

S = ?

составим систему уравнений

h = g*t^2 / 2

S = V*t

h = 5*3^2 = 45 м

S = 4*3 = 12 м

2)

V = 5 м/с

S =  6м

g=10 м/с²

h = ?

составим систему уравнений

h = g*t^2 / 2

S = V*t

t = S / V = 6/5 с

h = 5*(6/5)^2 = 36 / 5 = 7.2 м


qwertyys: Спасибо большое
555ai555: рад помочь
mishafhxfh: https://znanija.com/task/52305715 Допоможіть будь ласка
qwertyys: Добрый день, Не могли бы вы помочь мне с физикой? Очень нужно
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: lenko09