Предмет: Физика, автор: hondaanton29

Срочно
Знайдіть коефіцієнт поверхневого натягу рідини якщо крапля що витікає з трубки радіусом 0,5 мм має масу 24 мг.

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0

Дано:

r=0,5мм=0,0005м

m=24мг=24*10-кг

Знайти:

σ-?

σ=(mg)/2πr=(24*10-*10)/2*3,14*0,0005=0,08H/м

Похожие вопросы