Предмет: Українська література, автор: remenyk3095

Написати розповідь роль музики в творі​

Ответы

Автор ответа: odofifuhfgvn
1

Ответ:

Дослідження доводять, що даний вид мистецтва – ровесник людства. Вона оточувала людей з їхніх перших кроків, ще з часів первісного суспільства. Її багатство і різноманітність тоді було не настільки велике, а її застосування зводилося лише до ритуального супроводу, але факт залишається фактом, вже тоді музика була духовним “мовою” всього матеріального світу.

Що вже говорити про сьогодення, коли музика почала розвиватися у всіх смаки і образах? Сьогодні музика – одна з дійсних форм самовираження, рупор і голос покоління. Вона допомагає виявляти свої почуття і ділитися ними з іншими. Це відмінний спосіб доносити до людей актуальну інформацію, важливе повідомлення, посил або ідею.

Не варто забувати про медичну силі музики, адже музикотерапія – це вже далеко не нове явище в багатьох лікарських практиках. Щоб полегшити психічне здоров’я людини, часто використовують колискові і народні пісні, класичні композиції, аудіозаписи звуків природи, що створюють особливий стан спокою і захищеності, а також нормалізують роботу дихальних органів і кровообігу.

Як вже говорилося раніше, вплив музики на людини величезне. Вона здатна заряджати людей позитивними або негативними емоціями, спонукати або придушувати. Здебільшого музика залишає сприятливі почуття, рятує від буденності і сірості, допомагає боротися зі стресом, депресією, страхом, втомою, пригнічений.

Вона вселяє надію, знаходить відгук у суворих людських серцях і змушує їх битися з невтомною пристрастю. Будь то війни, сварки, катаклізми, інші лиха або нещастя, музика навіть в найважчі часи була, є і буде віддушиною і порятунком.

Музика, попри якийсь плюралізм – це нитка між людьми по всьому світу. Так, ми відрізняємося один від одного віком, расою, гендерної приналежністю, положенням в суспільстві, переконаннями і поглядами, але разом з тим, всіх нас об’єднує любов. Любов на превеликий з мистецтв – музики.

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: saweciii
2. Дайте відповідь на питання: Наполеону Бонапарту належить багато висловів, що стали крилатими. Серед них: - «Є два важелі, якими можна спонукати людей, — страх й особистий інтерес». «Для того, щоб володіти світом, немає інших секретів, окрім того, щоб стати сильним; сила не знає ані помилок, ані ілюзій». «Домагайтеся успіху; я думаю про людей тільки за результатами їхніх дій». «Мистецтво управління полягає в тому, щоб не дозволяти людям постаріти на своїй посаді». «Серце державної людини має міститися в її голові». «Якщо хочеш зберегти за собою хоч якусь перевагу, треба змінювати військову тактику кожні десять років». «Якщо я перестану воювати, я загинув!». «Я більше боюся трьох газет, ніж ста тисяч багнетів». «Я буваю або лисом, або левом. Увесь секрет управління полягає в тому, щоб знати, коли саме потрібно бути тим або іншим». Про які риси характеру та переконань Наполеона свідчать крилаті вислови?​
Предмет: Английский язык, автор: vlada372412
Предмет: Геометрия, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: Аноним