Предмет: Химия,
автор: bogdanpalijcuk800
СаО пропагував повністю із водою маса утвореного Са(ОН)2 становить 22,3 обчисліть кількість речовини СаО
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
дано:
m(Са(ОН)2)=22.3г
n(CaO)-? моль
CaO + H2O = Ca(OH)2
n(CaO):n(Са(ОН)2)=1:1
n(CaO)=n(Са(ОН)2)
M(Са(ОН)2))= 40+(16+1)•2=74г/моль
n(Са(ОН)2))= m/M= 22.3/74= 0.3 моль
n(CaO)= 0.3моль
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: kravcenkodarina35
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Yavermmm
Предмет: Алгебра,
автор: kiramix060411
Предмет: Алгебра,
автор: romankuzmenko999
Предмет: Алгебра,
автор: Kolotvin15