Предмет: Физика, автор: angelina3545

Через провідник, опір якого дорівнює 17 Ом,
за 6 хв проходить заряд 29 Кл. Знайди
напругу, прикладену до кінців провідника.

Ответы

Автор ответа: markesenko7
0

Відповідь:

Для вирішення цього завдання використовуємо закон Ома: напруга U дорівнює добутку опору R та сили струму I: U = R * I.

Для початку знайдемо силу струму I, використовуючи формулу: I = Q / t, де Q - заряд, а t - час. Отже, I = 29 Кл / 6 хв = 4,83 А.

Тепер можна знайти напругу U: U = R * I = 17 Ом * 4,83 А = 82,11 В (вольт).

Отже, напруга, прикладена до кінців провідника, дорівнює 82,11 В.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: aizere20051212